JOIN INPASSIONATE TRAVEL CLUB
Early Booking
Seaside offers
Packages with transport aircraft charter
Packages with transport bus
Packages without transport
Tours by bus and plane
Easter Package
1 May Packages
Rusalii Packages
Enter the information below and we will send you a customized offer as soon as possible
94% from 3048 reviews likes Eforie Nord, Romanian SeasideOffers Eforie Nord
Am mai fost si vom mai accesa serviciile , totul f bine!
Un hotel de nota 10 din toate punctele de vedere: mancare, curatenie, piscina curata si tot personalul foarte amabil
Nu am nicio impresie negativa.
Totul a fost frumos: hotel curat, mancare buna si diversificata, personal amabil
lipsa balconului
sejur minunat
In zona spa, la bazin, este loc de mai bine. Nu functioneaza toate
Review about Eforie Nordneingrijita
Curățenie, restaurant mancare bună.
Ușă de la balcon neizolată, a fost rezolvată problema chiar daca era Crăciunul.
Review about Eforie NordOk
bună
Totul a fost foarte ok
Personal receptie/curatenie amabil, binevoitor
Review about Eforie Nord- paragina, lipsa igienizare cai de acces catre plaja - trotuarele din dale de piatra cu placi lipsa, sparte, denivelari - gara neingrijita, cu aerul de perioada comunista
foarte multumiti.
distanta catre plaja
locatia
apartamentul (dormitor + sufragerie) a fost foarte spatios, aer conditionat si tV in ambele camere, frigider mare, paturi mari si confortabile. Piscina foarte mare si cu zona pentru copii (cam rece apa).
Micul dejun sarac si foarte prost organizat. Nu era pe formatul bufet suedez cu autoservire. Produsele erau servite de catre angajati, ca la alimentara (la vitrina), si nu faceau fata, formandu-se o coada pana in strada, incat stateai cu farfuria in mana asteptand sa iti vina randul pentru a primi cateva felii de parizer.
minunat
Este a 4 oara cand venim la aceasta locatie si avem o parere foarte buna in toate privintele.
A fost plăcut.Un hotel curat,liniște,personal foarte serviabil,aproape de plajă.Vom reveni cu plăcere.
Review about Eforie NordAici ar fi loc de mai multă curățenie dar asta ține și de noi…
O VACANTA REUSITA
-
totul a fost in regula
Review about Eforie NordStatiune primitoare
Amplasare, amabilitate personal, camere
Nu este cazul
Review about Eforie Nord...Eforie Nord, un + pt zona promenada lac , un"-" pt curatenia din statiune
A fost o surpriza deosebit de placuta. Hotelul si serviciile aproape impecabile. Cu siguranta vom reveni
Accesul la plaja si lipsa plaja privata.
Nu am
Review about Eforie NordMai multa implicare din partea autoritatilor pt rezolvarea problemelor cu infrastructura
primire calda, personal dragut, curatenie f.buna
Review about Eforie Nordf.buna
hotel cu acces la SPA
Liftul de la hotel cu probleme in functionre
Totul foarte bine. Mancare foarte buna, curatenie, spatii de joaca. Hotel ideal pentru familiile cu copii mici.
Vacanta perfecta!
A fost o vacanta frumoasa, hotel curat, personal foarte amabil, camera frumoasa la fel si balconul. Voi revenii cu placere!
Camera exact ca in poze.
Review about Eforie NordVin de 20 de ani in stațiunea asta, deci recomand cu incredere
Ok
Curățenie, amabilitate personal
Baie mica, greu de utilizat. Mi-ar fi plăcut să știu că hotelul se inchide pe data de 8 septembrie, astfel incat să nu trebuiască să mă mut , pentru 3 zile, la alt hotel.
Locatie
tanarul de la receptie extrem de nepasator,incurcasera camerele unor clienti se apuca de mai multe sarcini deosata.Personal i-am adus in vedere ca nu am prosoape,mi-a spus ca nu sunt si ca vor veni,seara i-am readus in vedere acest lucru si foarte nervos mi-a pus in brate vreo 6 prosoape.atitudinea ma dezgustat.
OK cu mancarea, cu personalul (inclusiv curățenia), cu camera (confortabilă), cu piscina (excelentă).
accesul in hotel ingreunată de ușa rotativă. in plus, in caz de incendiu (să zicem) evacuare foarte dificilă. Ușa de la baie riscă să spargă cu clanța faianța in lipsa unui opritor. in baie lipsesc suporturi pt. prosoape, cel din spatele ușii fiind insuficient. Dulapul este foarte mic și inghesuit de cele 2 pilote foasrte mari. Scurgerea de apă din balcon, inexistentă. apa rezultată de la ploi a băltit bine mersi, in zona de mijloc a balconului. Foarte incomod pt. turiști ca după ce mancau să meargă in partea opusă, la piscină, pt. spectacol, diferit spre de exemplu de Mera Onix și Mera Resort Venus, unde luatul mesei se făcea in aceași zonă cu cea a spectacolului, cu posibilitatea de a mai servi ceva băuturi (in cadrul all inclusiv) pană la ora 22:30. Plaja a fost de nota 4, avand in vedere mizeria de pe nisip (mucuri de țigare, sticle, șervețele, etc.), invecinarea cu portul turistic la gardul căruia țașnea pe hornul unui grătar tot felul de mirosuri, și mai ales invadarea de către nepurtători de brățară Bacolux, atat pe șezlonguri cat și pe nisipul din fața primului rand de șezlonguri. Personalul deservent aproape că lua partea respectivilor, că deh, au invadat oamenii după trecerea ciclonului.
Review about Eforie NordRelativ OK.
Da am fost impresionata de hotel și de personalul angajat
Review about Eforie NordFoarte buna mai ales pentru familiile cu copii
Am ales acest hotel ca si anul trecut, pentru parintii mei, un cuplu de septuagenari. Si, ca si anul trecut, s-au simtit excelent. Inca o data multumiri gazdelor, o familie de oameni deosebiti care te fac sa te simti ca acasa.
Conform așteptărilor,ca de obicei,raport calitate pret,excetional
Totul de nota 10
Foarte bine !
Nu este cazul.
Review about Eforie NordBuna
Hotel curat, personal dragut, camera ok din toate punctele de vedere desi am avut camera fara balcon, nu am avut nevoie de balcon
Hotel la 15 minute de mers pe jos de plaja nu la 5 minute cum se specifica in oferta, mancarea extrem de scumpa la restaurant, terasa unde se lua masa era foarte inghesuita cu scaune foarte mari, abea aveai loc sa treci, nu puteai sa stai linistit la masa fara sa vina altineva la masa vecina si sa trebuiasca sa te impingi cu scaunul sa intre si el. Dimineata la micul dejun, daca mergeai la ora 8 mai gaseai mancare, mai tarziu nu mai aveau sunca, biscuiti, unt, gem, fructe...nu e normal
totul a fost foarte bine
Da
Nu
pozitiva
ar trebui ca saltelele de pe șezlonguri sa fie dintr un material impermeabil sau un material car ar putea fi dezinfectat usor. nu este corect sa utilizeze un turist salteaua dupa alt turist, fara a fi dezinfectata
am fost cazați in corpul nou unde camerele sunt de 4*, frumoase și curate. Micul dejun nu este variat dar este proaspăt, se alimentează incontinuu! Domnișoara de la curățenie foarte drăguță și de ajutor! Destul de aproape de plaja.
Mancarea și timpul de așteptare la restaurant este un dezastru. am comandat orez cu legume și pulpe la grătar, orezul a venit cald iar carnea bocnă. Bineințeles nu am plătit. Doamnisoara de la recepție cam acră....cred ca am deranjat-o cand am ajuns și am vrut sa facem check-inul!
Review about Eforie NordSpre surprinderea noastra Stațiunea a arătat mult mai bine fata de anul trecut, curat și cat de cat mai amenajata cu flori! Se poate și la noi nu doar la vecini!
Toate bauturile (nu foarte diversificate) in pahare de unica folosinta. Diverse lipsuri pe la mese, mancarea nu foarte diversificata